O nas

Podejmując współpracę z nami wybierasz rzetelną i odpowiedzialną firmę, która gwarantuje wysoką jakość swoich produktów i usług, terminowość ich realizacji oraz bardzo dogodne ceny. Wyróżnia nas kreatywność i pasja z jaką na co dzień realizujemy wszystkie nasze projekty.

oprogramowanie dla firm, oprogramowanie dedykowane

O firmie

TARO Systems to firma skupiająca się głównie na dostarczaniu tworzonych indywidualnie zaawansowanych technologicznie rozwiązań informatycznych rozumianych jako oprogramowania dedykowane, serwisy internetowe oraz wszelkiego rodzaju programy dla firm. Poprzez nacisk na rozwój i profesjonalizm realizacji TARO Systems tworzy systemy informatyczne odpowiadające na złożone problemy występujące w biznesie, niezależnie od branży czy rodzaju zagadnienia. Dzięki temu na wszystkich szczeblach dostarczamy
i tworzymy solidnej jakości oprogramowania dla firm, co świadczy o naszych możliwościach a Wam daje gwarancję właściwego wyboru firmy programistycznej.

Jako kompleksowy dostawca rozwiązań IT, nie tylko realizujemy i dostarczamy nowoczesne rozwiązania informatyczne dla firm, ale również skupiamy się na profesjonalnej obsłudze Klienta, poprzez świadczenie usług doradczych, integracyjnych, szkoleniowych, wdrożeniowych oraz kompleksową opiekę informatyczną nad stworzonymi systemami informatycznymi. Dzięki temu jako nasz Klient możesz w pełni korzystać z możliwości dostarczanych przez nowoczesne systemy informatyczne.

Obszar działania obejmuje całą Polskę. Tworzyliśmy oprogramowania i systemy informatyczne dla firm z takich miast jak: Gdańsk, Koszalin, Słupsk, Szczecin, Gdynia.

Nasz zakres obejmuje między innymi:

  • oprogramowania dedykowane dla biznesu,
  • kompleksowa opieka informatyczna nad stworzonymi systemami,
  • projektowanie i tworzenie aplikacji do budżetowania i analiz,
  • aplikacje dla urządzeń mobilnych,
  • aplikacje lokalne i internetowe,
  • przeprowadzanie migracji, dostosowywanie i optymalizacja wydajności systemów informatycznych do zarządzania firmą,
  • tworzenie wydruków pod systemy informatyczne do zarządzania firmą,
  • projektowanie, realizację i zarządzanie serwisami internetowymi.

Nasi Klienci

O firmie

Taro Systems to firma zajmująca się dostarczaniu zaawansowanych technologicznie dedykowanych oprogramowań i systemów informatycznych tj.

Oprogramowanie dedykowane, aplikacje internetowe, aplikacje lokalne, aplikacje mobilne, usługi programistyczne.

Kontakt

Koszalin 75-412, al. Monte Cassino 6 
biuro@tarosystems.pl
NIP: 579-211-43-76

Gdańsk 80-172, ul. Trzy Lipy 3
gdansk@tarosystems.pl
tel. 507 693 328

Biuletyn

Zapisz się do naszego newslettera. Dowiesz się o nowych produktach, aktualizacjach systemów.
Copyright © 2021 Taro Systems. Wszelkie prawa zastrzeżone.